ilahisozleri.me

Konu etiketleri:
 1. nulkul

  nulkul Member

  Her zaman insanların ruhuna dokunmayı başarmış ve ruhun temel besin kaynaklarından birisi olmuş ilahiler, güzel ve özlü sözlerde olduğu birçok kişi tarafından paylaşılmakta ve kulaktan kulağa yayılmaktadır. Bu ilahilerin hızla yaygınlaşmasında elbette internetin de önemli bir payı bulunmaktadır. Ruhumuzu dinlendiren ve onu adeta yeniden doğmuş gibi besleyerek yenileyen ilahilere yer verdiğimiz www.ilahisozleri.me internet sitemizde yüzlerce ilahi paylaştık.

  Birbirinden güzel ilahi sözlerini bir araya getirerek sizlerle paylaştığımız bu internet sitemizde yer alan ilahilerden birisi ise çeşitli sanatçılar tarafından bestelenmiş es subhu beda ilahisi. Es subhu beda ilahi sözleri neler merak ediyorsanız ilgili paylaşımımıza dilediğiniz zaman bir göz atabilirsiniz. Ayrıca çeşitli sanatçıların bir araya gelerek oluşturmuş olduğu bu ilahinin sözlerinin anlamlarını merak edenler için yine ilgili paylaşımımız içerisinde Türkçe çevirisini de gerçekleştirerek siz değerli dostlarımız ile paylaştık. Dilediğiniz zaman ruhunuzu dinlendirmek ve güzel, anlamlı sözleri eşliğinde bir ilahi okumak isterseniz başta Es Subhu Beda ilahisi olmak üzere yüzlerce farklı ilahi arasından dilediğini seçebilirsiniz.

  Zaman zaman ortada hiçbir neden olmamasına rağmen üzerinizde bir ağırlık hissedebilirsiniz. Fiziki anlamda ağır bir iş yapmamış olmanıza, normal şartlarda yorgun olmamanız gerekmesine rağmen bir türlü geçmeyen yorgunluk ve halsizlik bulunuyorsa bunun temel nedeni ruhunuzun dinlenmeye, yenilenmeye ve beslenmeye ihtiyaç duyması olabilir. Bu gibi durumlarda şu sözümüz aklınıza gelsin; ilahi oku. İlahi okumak insanoğlunun yaratıcısı olan Allah başta olmak üzere Peygamberlerimiz ve tüm kutsal varlıklara olan saygı ve sevgimizi dile getirmek amacıyla söyleyeceğimiz birer şarkı okuma eylemidir. Bedenlerimizin birer aracı olduğu temel varlığımızın ruhumuz olduğunu asla unutmamalı ve bedenimizi dinç tutmak için sürekli beslediğimiz gibi ruhumuzu da sık sık beslemeyi unutmamalıyız.
   

Bu Sayfayı Paylaş